AKP’li Ali İhsan Yavuz’dan seçim iletisi: ‘Elimizden geleceği yapacağız’

AKP Vilayet Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya nazaran, AKP Seçim İşleri Başkanlığı Eskişehir Vilayet İstişare Toplantısı teşkilat mensuplarının iştirakiyle yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasında kelamı alan Vilayet Lideri Zihni Çalışkan, “Teşkilât demek aile demektir. Ailemizle birlikte Eskişehir’de kapı kapı dolaşıp hemşehrilerimizin gönüllerine girmeye uğraş ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemiz 20 yıldan bu yana her zorluğu nasıl atlattıysa, Allah’ın müsaadesiyle tıpkı ve kararlı biçimde yoluna devam edecektir. Hiç kimsenin telaşı olmasın. Birinci günkü aşkla maksadımız 2023” diye konuştu.

Toplantıda konuşanlar ortasında, İstanbul seçimlerinin tekrarı sürecinde söylediği “Hiçbir şey olmasa bile bir şey oldu” kelamlarıyla hatırlanan AKP Genel Lider Yardımcısı Ali İhsan Yavuz da vardı. Konuşmasında 2023 seçimlerine dair iletiler veren Genel Lider Yardımcısı Ali İhsan Yavuz da “Sandık ulusal iradenin yıkılmaz kalesidir diyen Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çıktığımız bu kutlu davada elimizden geleceği yapacağız. 2023 seçimleri atmosferine girerken, siz teşkilat mensuplarımıza çok büyük vazifeler düşüyor. Bunun şuurunda olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Yorum yapın